Maminkám k svátku - 4.5.2022

Program ke stažení ZDE

  • Všechna videa
  • Oliver Homolka - klavír
  • L. Brejníková, E. Brunátová, B. Semerádová - komorní zpěv
  • Tereza Valentová - klavír
  • Sofie Štulcová - zobcová flétna
  • Tereza Valentová - sólový zpěv
  • Isabella Anna Grabmüllerová - klavír
  • Nela Břicháčková - zobcová flétna
  • Terezie Leipnerová - klavír
  • Šimon Dušek - sólový zpěv
  • Filip Jirkovský - klavír
  • N. Břicháčková, N. Otčenášková - houslové duo
  • Julie Průšová - zobcová flétna
  • Šimon Pošta - klavír
  • Nicola Kunrtová - sólový zpěv
  • Ema Brišová - klavír
  • Dominik Pilař - sólový zpěv
  • Matylda Bláhová - zobcová flétna
  • Sofie Šímová - klavír
  • N. Břicháčková, N. Otčenášková, T. Leipnerová - komorní hra
  • Jana Drábková - úvodní a závěrečné slovo
  • Závěrečné titulky
Jana Drábková - Úvodní slovo
Oliver Homolka - klavír - lidová píseň - Dú kravičky, dú
Oliver Homolka - klavír - J. Garscia - Veselý kocour
L. Brejníková, E. Brunátová, B. Semerádová - komorní zpěv - I. Hurník - Žabka
L. Brejníková, E. Brunátová, B. Semerádová - komorní zpěv - J. Hubený - Houbičky
L. Brejníková, E. Brunátová, B. Semerádová - komorní zpěv - A. Michajlov - Vodník
Tereza Valentová - klavír - L. Sluka - Pouť
Tereza Valentová - klavír - W. Gillock - Gavotta
Sofie Štulcová - zobcová flétna - J. Škorpík - Buchet je spousta
Tereza Valentová - sólový zpěv - česká lidová - Nestůjte mládenci
Tereza Valentová - sólový zpěv - Claude-Michel Schönberg - Zámek v oblacích
Isabella Anna Grabmüllerová - klavír - L. Šimková - Rožnovské hodiny
Isabella Anna Grabmüllerová - klavír - P. Bazala - Malá etuda č. 2
Nela Břicháčková - zobcová flétna - P. Skoumal - Pat a Mat
Terezie Leipnerová - klavír - A. Sarauer - Ovečka
Terezie Leipnerová - klavír - A. Sarauer - Taneček
Šimon Dušek - sólový zpěv - česká lidová - Malení, malení
Šimon Dušek - sólový zpěv - moravská lidová - Když jsem byl malučký pacholíček
Filip Jirkovský - klavír - slovenská lidová - Dobrú noc
Filip Jirkovský - klavír - F. Schubert - Ecossaise
N. Břicháčková, N. Otčenášková - houslové duo - česká lidová - Na tom bošileckým mostku
Julie Průšová - zobcová flétna - K. Svoboda - O šípkových růžích
Šimon Pošta - klavír - M. Dlouhý - Bagr
Nicola Kunrtová - sólový zpěv - J. Uhlíř - Káča našla ptáče
Nicola Kunrtová - sólový zpěv - P. Eben - Skákal pejsek
Nicola Kunrtová - sólový zpěv - J. Hubený - O čarování s láskou
Ema Brišová - klavír - V. Jírovec - Valčík
Ema Brišová - klavír - W. Gillock - Plachetnice
Dominik Pilař - sólový zpěv - chodská lidová - Hdyž jsem šel vod Domažlic
Dominik Pilař - sólový zpěv - J. Voskovec - Nebe na zemi
Matylda Bláhová - zobcová flétna - G. F. Händel - Bourreé
Sofie Šímová - klavír - L. v. Beethoven - Eccosaise
N. Břicháčková, N. Otčenášková, T. Leipnerová - komorní hra - L. Halamíková - V lese
Jana Drábková - Závěrečné slovo
Závěrečné titulky -

Aktuality:

Dislokace jednotlivých učitelů a tříd:

pro informaci o umístění učitelů ve třídách ve šk. r. 2022/2023 - klikněte ZDE

31.08.2022

Seznam učitelů:

pro přehled vyučovacích dnů v týdnu u jednotlivých učitelů ve šk. r. 2022/2023 - klikněte ZDE

31.08.2022

Hudební nauka (HN)

Rozvrh hodin hudební nauky na školní rok 2022/2023 je ke shlédnutí ZDE.

31.08.2022

NOVÉ FOTOGRAFIE

Nejnovější fotografie z Absolventských koncertů a Závěrečného koncertu naleznete již nyní ve fotogalerii a na  rajce.net

13.06.2022

Zpět nahoru