Školné

SMĚRNICE ŘEDITELE ŠKOLY K VYBÍRÁNÍ PŘÍSPĚVKU NA ÚRHADU NÁKLADŮ SPOJENÝCH S POSKYTOVÁNÍM ZÁKLADŮ VZDĚLÁVÁNÍ VE ŠKOLE

Úhrada tzv. školného se stanoví z výše nákladů na provoz školy za předchozí kalendářní rok. Pro určení výše školného se tyto náklady vydělí počtem výkonů v individuální výuce HO. Úhrady školného v ostatních učebních plánech se přepočítávají na platby v individuální výuce HO takto:

S účinnosti od 3.9.2018 stanovuji příspěvek na úhradu nákladů spojených s poskytováním vzdělávání žáka ve škole ve výši:

Hudební obor:

• individuální výuka                                1900,- Kč / pololetně

• skupinová výuka – 2 žáci v lekci           1500,- Kč / pololetně

• skupinová výuka – 3 žáci v lekci           1200,- Kč / pololetně

V mimořádných případech rozhodne ředitel školy o 50% slevě pro nejlepší žáky školy nebo pro žáky ze sociálně slabých rodin.

V Kladně dne 29. 6. 2018

Zdeněk Náprstek, ředitel školy

Aktuality:

HUDEBNÍ NAUKA

Zadání práce pro všechny skupiny předmětu Hudební nauka naleznete na stránkách www.hudebninauka-2zus.webnode.cz nebo klikněte přímo ZDE.

22.03.2020

Uzavření školy

Na základě rozhodnutí Vlády ČR a Krizového štábu Ministerstvo školství rozhodlo o uzavření všech základních, středních, vysokých škol a základních uměleckých škol.

Škola zůstává od 13.3.2020 až do odvolání uzavřena.

11.03.2020

NOVÉ FOTOGRAFIE

Fotografie naleznete ve fotogalerii a na rajce.net

Rozvrh hodin HN:

rozvrh hodin "Hudební nauky" na školní rok 2019/2020 - klikněte ZDE